Prečo by ste mali mať šaty aspoň jedny šaty od nás ? Určite preto, že naše šaty sú unikátne, teda jednoduchšie povedané každá z Vás bude jedinečná a nemusíte mať strach aby ste náhodou na spoločenskej akcii natrafili na niekoho kto je v rovnakých šatách okrem kapitoly družičiek tam sa ich práve naopak snažíme robiť rovnaké alebo aspoň, čo najpodobnejšie. Ďaľšou našou výhodou je aj priorita variability, chceme aby ste si šaty vedeli obliecť na viac akcii na viac spôsobov, ale to všetko preberáme s Vámi na jednotlivých skúškach.

 

Ako dlho trvá ušitie šiat je otázka , ktorú si dávajú často naše zákazničky, tým, že sa tomu venujeme na full time môžete mať Vaše šaty v rekordnom čase, teda áno nevesty sú hotové aj do týždňa a o spoločenských šatách ani nehovorím, tie Vám v pripade núdze ušijeme ja za noc. Ale späť k našim prioritám, chceme pre Vás ušiť šaty nielen krásne ale aj pohodlné aby ste sa v nich cítili skvelo a o to lepšie budete aj vyzerať, či už na plese stužkovej alebo svadbe. Keďže máme všetky tieto udalosti už zažité na vlastnej koži ta vieme, čo je pre Vás v tieto udalosti najdôležitejšie.
 
Kde nás nájdete ? Sme Vám k dispozícii skoro 24 hodín denne online, buď nas kontaktujete tu na FB alebo INSTA: NK2dress alebo sa telefonicky objednáte 0907 464 586 na termíne stretnutia a radi s Vami vyskúšame všetko čo v ateliéri máme. Nájdete nás na Letnej 40 v podnikateľskom centre na 4, poschodí, č. dverí 4,05
 
 
Tagged Under

Kontakt:

Letná 40
040 01 Košice

ZAVOLAJ a OBJEDNAJ SA